Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Pępice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Lecha. Mieszkanie składa się z osobnej widnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł43,86 m² 5 357,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Brzegu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na parterze, co stanowi duże udogodnienie zarówno dla osób starszych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Ślichowice II,Kielce(Pępice + 15 km)

830 550 zł79,10 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, al. Solidarności

Kielce(Pępice + 15 km)

508 788 zł40,38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,38 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Kielce(Pępice + 15 km)

530 000 zł41 m² 12 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Kielc, przy ul. Prostej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej Willi Hueta. To jedna z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł24,20 m² 11 528,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oława kawalerka sprzedam ul. 3 maja kompletnie wyposażona do zamieszkania od zaraz czynsz D0 wspólnoty około 300,00 zł rynek wtórny forma własności - księga wieczysta powierzchnia mieszkania 24,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Karczówka,Kielce(Pępice + 15 km)

1 052 000 zł97,44 m² 10 796,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja już w przedsprzedaży! tylko U nas! Nie zwlekaj zarezerwuj apartament przy ul. Podklasztornej! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością przedstawia wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 45 m idealne pod wynajem ul. Jesionowa, kielce | blisko politechniki świętokrzyskiej I galerii echo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m, położone przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice(Pępice + 24 km)

659 000 zł58,10 m² 11 342,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja | mieszkanie gotowe zamieszkania! pierwsze zasiedlenie! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położone w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie składa się z: - komunikacja 15,6 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pępice

Pępice,opolskie

350 000 zł100 m² 3 495,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu duże mieszkanie - parter domu, o powierzchni użytkowej 100,13 m2 (+ 45 m2 pomieszczeń przynależnych) położone w Pępicach gm. Skarbimierz, na działce o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij